U prijateljskoj utakmici Vitez pobijedio Travnik

Prijateljska nogometna utakmica između Viteza i Travnika odigrana je u nedjelju, u Fojnici. Vitežani su slavili pobjedu rezultatom 2:0 (1:0), a strijelci su bili Vidović i Mišić.

Prvo poluvrijeme za Vitez odigrali su igrači koji su bili standardni tijekom protekle sezone, a u drugom dijelu priliku su dobili novi igrači u sastavu Viteza, kao i oni koji su tijekom protekle sezone imali manju minutažu, te dio juniora. Tijekom cijelog susreta nogometaši Viteza bili su bolji takmac i apsolutno zasluženo slavili pobjedu. Vitežani su uz veći posjed lopte imali i više izglednih prilika za postizanje pogotka, što je nakon utakmice izmamilo osmijeh na lica stručnog stožera NK „Vitez“. “Igrači koji su nam se priključili na ovogodišnjim pripremama su apsolutno zadovoljili. Dakle, što se tiče igračkih kvaliteta novih igrača ja sam iznimno zadovoljan i vjerujem da mogu podići našu igru na viši nivo, a samim time i pojačati konkurenciju u našem sastavu. Naravno, preostaje vidjeti hoće li ovi igrači postići dogovor s upravom našega kluba, a vjerujem kako ćemo tijekom tjedna koji je pred nama imati jasniju sliku o kadru s kojim ulazimo u narednu sezonu“, izjavio je Valentin Plavčić, trener prve momčadi Viteza. Danas su nogometaši Viteza dobili slobodan dan, a već u srijedu ili četvrtak očekuje ih novi prijateljski ogled. Naredni tjedan će biti radnog kapaciteta, gdje će se raditi na jačanju snage, a u međuvremenu i odigrati turnir u Jardolu, gdje će uz Vitez i domaćina Jardol nastupiti Bosna iz Visokog i Iskra iz Bugojna. Vrijedi istaknuti kako je od prošlogodišnjeg sastava u Vitezu ostala većina igrača, a klub su za sada napustili Badrov (GOŠK), Kušljić (nepoznato), Jurić (nepoznato). Svi vrijedno rade, a svakako raduje i izniman angažman mladih igrača Jurčevića, Grebenara, Frljića…među kojima se posebno izdvajaju oporavljeni Šantić i vrlo perspektivni Livančić.