Vitez i Krupa podijelili bodove

Vitez i Krupa odigrali su susret 2.kola Premijer lige, a krajnji rezultat glasio je 1:1.

Dobar meč odigran je na Gradskom stadionu u Vitezu, a na kraju nije bilo pobjednika u ovom duelu.

Odlično je domaći tim ušao u meč i u 2. minuti je stigao do vodstva. Odličnu akciju završio je Seid Zukić za prednost od 1:0.

U sedmoj minuti je Vitez mogao da poveća prednost. Mahir Karić je izašao oči u oči sa Kutićem, ali mu golman Krupe sjajno brani udarac.

Do kraja prvog dijela nešto tvrđa utakmica. Imla su oba tima svoje šanse, ali se rezultat nije mijenjao (1:0)

Nastavak međutim donosi mnogo bolju igru. Krupa je krenula žestoko prema golu domaćeg tima, a u 61. minuti preko Jašarevića dolaze do zasluženog poravnanja.

Iako je šansi do kraja bilo, rezultat se nije mijenjao. Krupa je tako došla do drugog boda na drugom gostovanju, dok je Vitezu ovo prvi bod u sezoni.