Viteškim karatašima zlato, srebro i dvije bronce

Proteklog vikenda, na otoku Krku, u mjestu Malinska, održan  je Međunarodni  karate  turnir ”11. Krk Kup 2019.” za djecu, kadete, juniore i seniore.

Na Kupu je nastupilo 350 natjecatelja iz 36 klubova iz 3 države (Hrvatske, BiH i Slovenije) među kojima i šest mladih natjecateljki iz Karate kluba ”Vitez” Vitez koje su ostvarile zapažen uspjeh osvojivši  4 medalje (1 zlatnu, 1 srebrnu i 2 brončane).

Zlatnu medalju osvojila je izvrsna Ena Rajković u kategoriji kate učenice, ostvarivši četiri uvjerljive pobjede (5:0, 4:1, 5:0 i 5:0).

Srebrnu medalju osvojila je Dunja Šarić u kategoriji borbe mlađe kadetkinje -50 kg, dok su brončane medalje osvojile  Antonela Čalić u kategoriji borbe mlađe kadetkinje -45 kg i Tea Pavlović u kategoriji borbe mlađe kadetkinje -50 kg.

Franciska Topić je poražena u borbi za treće mjesto, a Mia Kurevija u prvom kolu.

Karate klub ”Vitez” koristi priliku da se i ovaj put zahvali roditeljima natjecatelja na nesebičnoj potpori, a posebice poduzeću ”Maks” d.o.o. Vitez, kao glavnom sponzoru Kluba, i poduzeću Fis d.o.o. Vitez.