Uvjerljiva pobjeda rukometaša Viteza

RK ”Vitez” je u utakmici 21. kola Prve lige BiH vrlo dobrom igrom pobijedio RK ”Izviđač MiG II”. Vitez je odlično otvorio susret i izgledalo je da će ga rutinski privesti kraju. No, s time se nisu složili gosti iz Ljubuškog, koji su s nekoliko vezanih pogodaka uhvatili priključak i držali se sve do sredine drugog dijela, kada Vitez pravi seriju od 12:3 i rješava pitanje pobjednika. Nakon petnaest minuta igre na semaforu je stajalo 10:4 za naše rukometaše. Nakon toga dolazi do pada koncentracije i gosti do poluvremena dolaze na samo minus jedan. U prvoj polovici drugog dijela igra se gol za gol, no u završnih 15 minuta Vitez ponovno preuzima konce igre i s nekoliko sjajnih akcija dolazi do uvjerljive pobjeda koja je pomalo i iznenadila poznavatelje rukometnih zbivanja.

Konačni rezultat glasio je 35:26 za Vitez. U narednom kolu naša momčad je slobodna, dok za 14 dana gostuje kod uvijek neugodne Sloge. U subotnjoj utakmici odličan je bio vratar Štrbac, dok je Staničić upisao 6 golova iz igre i 4 iz sedmeraca. U gostujućoj ekipi pažnju na sebe skrenuo je Vidović koji je 10 puta matirao vratare Viteza. Evo i kompletnih rezultata i tablice nakon odigranog 21. kola: