Rukometaši Borca poretrpjeli minimalan poraz

Rukometaši travničkog „ Borca „ doživjeli su minimalan poraz na gostovanju u Vogošći od istoimene ekipe RK „ Vogošća „ rezultatom 30:27 ( 13:13). Poslije dobre igre na gostovanju kod ekipe RK „ Dobrinjac „ iz Sarajeva travnički rukometaši ponovili su dobru igru i protiv ekipe RK „ Vogošća „ i bili na domak još jedne gostujuće pobjede. U prvom poluvremenu igrači RK „ Borac „ uspješno su se nosili s iskusnijom ekipom iz Vogošće i prvi dio utakmice završili neriješenim rezultatom. U nastavku utakmice igrači Borca nisu uspjeli zaustaviti dobro raspoloženog igrača RK „ Vogošća „ Tarika Ganića, koji je postigao 13 golova i bio najbolji akter utakmice.

U ekipi RK „ Borac „ dobru igru pružio je Miran Čović s 10 postignutih golova i Adnan Bevrnja sa 6 postignutih golova. Rukometaši  „ Borca „ u zaostaloj utakmici VIII kola,  u srijedu, 10. studenog 2010. godine, dočekuju ekipu MRK „ Turbina „ iz Jablanice u Sali OŠ „ Turbe „ s početkom u 18,00 sati.