Sport

Proglašeni najuspješniji sportaši općine Vitez za 2009. godinu

U organizaciji Sportskog saveza općine Vitez održana je 7. manifestacija Proglašenja najuspješnijih sportaša općine Vitez za 2009. godinu. Evo pregleda najuspješnijih po kategorijama:

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ

  1. DARIO ČERKEZ – Motocross klub Vitez
  2. Ivan Bobaš – STK CM Vitez
  3. Ranko Križanović – HKK Vitez

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA

  1. AMELA SIVRO – Karate klub Mladost Vitez
  2. Irena Žuljević – Karate klub Vitez
  3. Hajrija Tuco – Karate klub Mladost

NAJUSPJEŠNIJE MUŠKE EKIPE

  1. MOTOCROSS KLUB VITEZ
  2. STK CM Vitez
  3. Ragbi klub Vitez

NAJUSPJEŠNIJE ŽENSKE EKIPE

  1. KARATE KLUB MLADOST VITEZ
  2. Karate klub Vitez
  3. Odbojkaški klub Vitez

NAJUSPJEŠNIJI JUNIORI

  1. IVAN TADIĆ – Karate klub Vitez
  2. Alen Pilić – NK Ecos Vitez
  3. Nikola Frljić – HKK Vitez

NAJUSPJEŠNIJE JUNIORKE

  1. AMINA ADILOVIĆ – Karate klub Mladost
  2. Alema Bešić – Karate klub Mladost
  3. Ivona Baškarad – STK CM Vitez

NAJUSPJEŠNIJI KADETI

  1. IVAN STOJAK – Judo klub Vitez
  2. Dejan Marjanović . Šahovski klub Vitez
  3. Nedim Varupa – Karate klub Mladost

NAJUSPJEŠNIJE KADETKINJE

  1. ZENIRA BEKTAŠ – Karate klub Mladost
  2. Sabina Bešo – Karate klub Mladost
  3. Sandra Grebenar – Judo klub Vitez

NAJPERSPEKTIVNIJI SPORTAŠI (BEZ RANGIRANJA)

–         ROBERT GREBENAR – Judo klub Vitez

–         FAHRUDIN ĐELILOVIĆ – Karate klub Mladost

–         FILIP STOJAK – Judo klub Vitez

NAJPERSPEKTIVNIJE SPORTAŠICE (BEZ RANGIRANJA)

–         MIRNESA BEKTAŠ – Karate klub Mladost

–         IRENA BILETIĆ – Judo klub Vitez

–         LARISA HORIĆ – Karate klub Mladost

NAJUSPJEŠNIJI TRENERI

  1. ALDIN ADILOVIĆ – Karate klub Mladost
  2. Damir Ibrahimović – STK CM Vitez
  3. Mario Vidović – Karate klub Vitez

NAJUSPJEŠNIJI SPORTSKI DJELATNICI (BEZ RANGIRANJA)

–         JASMIN BEŠIĆ – Karate klub Mladost

–         ŽARKO GRABOVAC – BELA – HKK Vitez

–         ELIZABETA KRIŽANAC – Odbojkaški klub Vitez

–         JOZO PETROVIĆ – ŽIKA – NK Rijeka Vitez

–         JOSIP STOJAK – Judo klub Vitez

–         VLADO ŠTRBAC – RK Vitez

–         VAHID VARUPA – OKI Vitez

–         MIRKO VUJICA – STK CM Vitez

POSEBNA PRIZNANJA za izniman doprinos razvitku i unaprjeđenju sporta

–         FRANJO SKOPLJAK – CANI

–         BESIM HELDA

PLAKETA za izniman doprinos razvitku i unaprjeđenju sporta

–         VLADO ALILOVIĆ

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend