Vitežani slavili u Tomislavgradu – rezultati i tablica

Košarkaši Viteza upisali su novu, uvjerljivu, gostujuću pobjedu. Pred oko 50-ak gledatelja u sportskoj dvorani u Tomislavgradu košarkaši Viteza slavili su pobjedu rezultatom 48:80. Utakmica je u prvom dijelu imala dozu neizvjesnosti, Vitežani su u drugi dio ušli s tri poena prednosti, 34:37. Ipak, u drugom dijelu, ponajprije zahvaljujući odličnoj obrani, Vitez dolazi do uvjerljive pobjede, a zanimljivo je spomenuti kako su košarkaši Tomislava postigli 14 poena u cijelom drugom poluvremenu. Tijek susreta po četvrtinama: (17:18, 17:19, 9:17, 5:26).

Vitez je ovu utakmicu igrao u sastavu: Palavra (23), Križanović (16), Hajder (12), Blaškan (10), Frljić (8), Biogradlija (6), Mlakić (3), Pojavnik (2), Rajić, Ivanković. Trener ekipe je Josip Pandža. Košarkaši Viteza su ovom pobjedom pretekli Grude na drugom mjestu prvenstvene ljestvice. Evo i svih rezultata 12. kola A1 lige Herceg Bosne:

Posušje –  Livno 81:72
Rama – Široki II 59:63
Lokomotiva – Kiseljak 0:20
Zrinjski II – Busovača 101:65
Tomislav – Vitez 48:80