Sport

Raspored nogometnih kvalifikacija za SP 2018. u posljednja dva kola

Raspored nogometnih kvalifikacija za SP 2018. u posljednja dva kola i ljestvice.

 

C-grupa:

5. listopada:

18.00 Baku: Azerbejdžan – Češka
20.45 Belfast: Sjeverna Irska – Njemačka
20.45 Serravalle: San Marino – Norveška

8. listopada:

20.45 Plzen: Češka – San Marino
20.45 Oslo: Norveška – Sjeverna Irska
20.45 Kaiserslautern: Njemačka – Azerbejdžan

Ljestvica:
1. Njemačka 8 8 0 0 35:2 24
2. Sjeverna Irska 8 6 1 1 16:2 19
3. Azerbejdžan 8 3 1 4 8:12 10
4. Češka 8 2 3 3 10:9 9
5. Norveška 8 2 1 5 8:16 7
6. San Marino 8 0 0 8 2:37 0

E-grupa:

5. listopada:

18.00 Erevan: Armenija – Poljska
20.45 Podgorica: Crna Gora – Danska
20.45 Ploiesti: Rumunija – Kazahstan

8. listopada:

18.00 Varšava: Poljska – Crna Gora
18.00 Koebenhavn: Danska – Rumunija
18.00 Astana: Kazahstan – Armenija

Ljestvica:
1. Poljska 8 6 1 1 18:11 19
2. Danska 8 5 1 2 18:7 16
3. Crna Gora 8 5 1 2 18:7 16
4. Rumunija 8 2 3 3 8:8 9
5. Armenija 8 2 0 6 8:19 6
6. Kazahstan 8 0 2 6 4:22 2

F-grupa:

5. listopada:

20.45 Ta’ Qali: Malta – Litvanija
20.45 Glasgow: Škotska – Slovačka
20.45 London: Engleska – Slovenija

8. listopada:

18.00 Ljubljana: Slovenija – Škotska
18.00 Vilnius: Litvanija – Engleska
18.00 Trnava: Slovačka – Malta

Ljestvica:
1. Engleska 8 6 2 0 16:3 20
2. Slovačka 8 5 0 3 14:6 15
3. Slovenija 8 4 2 2 10:4 14
4. Škotska 8 4 2 2 14:10 14
5. Litvanija 8 1 2 5 6:18 5
6. Malta 8 0 0 8 2:21 0

D-grupa:

6. listopada:

18.00 Tbilisi: Gruzija – Vels
20.45 Dublin: Irska – Moldavija
20.45 Dunaj: Austrija – Srbija

9. listopada:

20.45 Kišinjov: Moldavija – Austrija
20.45 Beograd: Srbija – Gruzija
20.45 Cardiff: Vels – Irska

Ljestvica:
1. Srbija 8 5 3 0 17:7 18
2. Vels 8 3 5 0 12:5 14
3. Irska 8 3 4 1 9:6 13
4. Austrija 8 2 3 3 10:10 9
5. Gruzija 8 0 5 3 8:12 5
6. Moldavija 8 0 2 6 4:20 2

G-grupa:

6. listopada:

20.45 Torino: Italija – Makedonija
20.45 Vaduz: Lihtenštajn – Izrael
20.45 Alicante: Španija – Albanija

9. listopada:

20.45 Skadar: Albanija – Italija
20.45 Jeruzalem: Izrael – Španija
20.45 Strumica: Makedonija – Lihtenštajn

Ljestvica:
1. Španija 8 7 1 0 32:3 22
2. Italija 8 6 1 1 19:7 19
3. Albanija 8 4 1 3 10:9 13
4. Izrael 8 3 0 5 9:14 9
5. Makedonija 8 2 1 5 10:14 7
6. Lihtenštajn 8 0 0 8 1:34 0

I-grupa:

6. listopada:

20.45 Osijek: Hrvatska – Finska
20.45 Eskisehir: Turska – Island
20.45 Skadar: Kosovo – Ukrajina

9. listopada:

20.45 Turku: Finska – Turska
20.45 Reykjavik: Island – Kosovo
20.45 Kijev: Ukrajina – Hrvatska

Ljestvica:
1. Hrvatska 8 5 1 2 12:3 16
2. Island 8 5 1 2 11:7 16
3. Turska 8 4 2 2 12:8 14
4. Ukrajina 8 4 2 2 11:7 14
5. Finska 8 2 1 5 6:10 7
6. Kosovo 8 0 1 7 3:20 1

A-grupa:

7. listopada:

18.00 Stockholm: Švedska – Luksemburg
20.45 Sofija: Bugarska – Francuska
20.45 Borisov: Bjelorusija – Holandija

10. listopada:

20.45 Pariz: Francuska – Bjelorusija
20.45 Luksemburg: Luksemburg – Bugarska
20.45 Amsterdam: Holandija – Švedska

Ljestvica:
1. Francuska 8 5 2 1 15:5 17
2. Švedska 8 5 1 2 18:7 16
3. Holandija 8 4 1 3 16:11 13
4. Bugarska 8 4 0 4 13:18 12
5. Luksemburg 8 1 2 5 7:17 5
6. Bjelorusija 8 1 2 5 4:16 5

B-grupa:

7. listopada:

18.00 Torshavn: Farski Otoci – Latvija
20.45 Andorra La Vella: Andora – Portugal
20.45 Basel: Švicarska – Mađarska

10. listopada:

20.45 Budimpešta: Mađarska – Farski Otoci
20.45 Riga: Latvija – Andora
20.45 Lisabon: Portugal – Švicarska

Ljestvica:
1. Švicarska 8 8 0 0 18:3 24
2. Portugal 8 7 0 1 28:4 21
3. Mađarska 8 3 1 4 11:9 10
4. Farski Otoci 8 2 2 4 4:15 8
5. Andora 8 1 1 5 2:17 4
6. Latvija 8 1 0 7 3:18 3

H-grupa:

7. listopada:

18.00 Faro: Gibraltar – Estonija
18.00 Zenica: Bosna i Hercegovina – Belgija
20.45 Nikozija: Kipar – Grčka

Ljestvica:

20.45 Brisel: Belgija – Kipar
20.45 Tallinn: Estonija – Bosna i Hercegovina
20.45 Pirej: Grčka – Gibraltar

Ljestvica:
1. Belgija 8 7 1 0 35:3 22
2. BiH 8 4 2 2 19:8 14
3. Grčka 8 3 4 1 11:5 13
4. Kipar 8 3 1 4 8:12 10
5. Estonija 8 2 2 4 6:17 8
6. Gibraltar 8 0 0 8 3:37 0
/Fena/HMS/

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend