Sport

Zapažen nastup mladih košarkašica i košarkaša HOKK ‘Vitez’ na Kengur kupu

U Zenici je, u organizaciji KK “Kengur” održan 14. Kengur kup, renomirani međunarodni košarkaški turnir za mlade na kojem je sudjelovalo rekordnih 35 ekipa, podijeljenih u pet starosnih kategorija.

Više od 400 natjecatelja odigralo je 57 utakmica. HOKK “Vitez” bio je uz domaćine, KK “Kengur”, te OKK “Spars” klub s najviše prijavljenih kategorija. Predpioniri, pioniri i kadetkinje osvojili su treća mjesta, dok su kadeti našeg HOKK “Vitez” zauzeli peto mjesto. Ovi odlični rezultati plod su mukotrpnog rada svih selekcija HOKK “Vitez” u sve težim uvjetima za sport. Darko Bajo, član HOKK “Vitez”, je u izboru trenera izabran za najperspektivnijeg igrača u konkurenciji pionira. Darko je svojom igrom i potencijalom skrenuo pozornost svih košarkaških djelatnika i zaljubljenika koji su nazočili turniru.