Vitežanke slavile protiv ŽOK Kakanj na otvorenju sezone

Odbojkašice Viteza su u Prvoj federalnoj ligi za žene odigrale utakmicu prvog kola protiv ŽOK „Kakanj“ iz Kaknja te kao domaćini slavili sa 3:1 u setovima.

Naše odbojkašice si prvi set igrale prilično neorganizirano i u grču pa su set uzele gošće. Nakon toga su se potpuno vratili u utakmicu i preostala tri seta odigrali na vrhunskom nivou ne dozvolivši da pobjeda dođe u pitanje piše Vitez.info.

Sljedeća utakmica igra se 10./11. listopada kada se u goste ide u Sarajevo gdje će naše odbojkašice odmjeriti snage protiv ŽOK „SA VOLLEY“.

Ujedno sljedeći vikend počinje natjecanje Omladinske odbojkaške lige KSB/SBK, a prva utakmica igra se protiv ŽOK „AS“ iz Donjeg Vakufa u Vitezu.

Ovim putem želimo poželjeti sreću našim omladinkama i uspjeh u ovogodišnjem natjecanju, a ujedno pozivamo sve ljubitelje ovog lijepog sporta da nas dođu pratiti i navijati za nas, mi ćemo im se odužiti lijepim igrama poručuju iz OK Vitez.