Uvjerljive pobjede viteških odbojkašica

Prošle nedjelje seniorke Odbojkaškog kluba Vitez odigrale su utakmicu drugog kola u okviru Prve lige FBiH za žene protiv ŽOK “ZAVIDOVIĆI” iz Zavidovića i pobijedili, kao domaćini rezultatom 3:0 u setovima.

Utakmica je obilovala punom dominacijom domaćih igračica i za samo 42 minute je završeno sve, a gošće su u sva tri seta uzele jedva 24 poena.

Ujedno, protekloga vikenda viteške odbojkašice odigrali su utakmicu trećeg kola Omladinske odbojkaške lige KSB protiv OK “LIBERO” iz Novog Travnika, kao i zaostalu utakmicu prvog kola protiv OK “BUSOVAČA” iz Busovače, te su pobijedile rezultatom 2:0 u setovima u svim selekcijama protiv oba kluba.

Sljedeću utakmicu viteške seniorke igraju 29. 10. 2017.  u Sarajevu protiv „ALIPAŠINOG POLJA“ kao gošće.

Naše omladinke igraju kod kuće protiv OK „TIME OUT“ iz Jajca, 28. 10. 2017. godine (subota) u 13,00 sati u dvorani Srednje škole.