Uspješne rukometašice travničkog Borca

ŽRK „ Travnik „ u okviru  XVI. kola sastao se s ekipom ŽRK „ Bosna „ iz Visokog i slavio rezultatom 24:15, poluvrijeme 9:7. Igračice ŽRK „ Travnik „ u ovoj utakmici pokazale su da iz utakmice u utakmicu sve bolje igraju i da njihov rad i trud na treninzima nije uzaludan.

Igrom u ovoj utakmici, a posebno u drugom poluvremenu pokazale su zrelost u igri, ogromnu želju za pobjedom i disciplinu, posebno u obrani, gdje su s uspjehom zaustavile iskusnije igračice ŽRK „ Bosna „. U ekipi ŽRK „ Travnika „ sve igračice su dale svoj maksimum u igri, a posebno se istakla vratarica Amina Torlak s 20 obrana i 3 obranjena sedmerca.

Sala OŠ „ Turbe „ u Turbetu, gledatelja 70, suci Zuko Sead i Lindov Damir, delegat Saša Sarajlić, zapisničar Mandžuka Mehmed, mjeritelj vremena Zijad Arnautović.

Za ŽRK „ Travnik „ Travnik nastupile su: vratari Merima Šakić, Amina Torlak, (20 obrana i 3 sedmerca); igračice Andrea Lozančić, Antonia Dejak, Amra Delić (1), Adna Mašić, Martina Lozančić (4), Bavrka Daniela, Gržić Valentina, Ramić Sanela (3), Šuker Tatjana (8), Senadina Jelčin, Amra Varupa, Đurić Matea, Senida Saldum (5), Maja Fišić (3), treneri Amela Trbović i Meho Mašić, službeni predstavnik Amel Kalčo.

Za ekipu ŽRK „ Bosna „  iz Visokog, nastupile su sljedeće igračice: vratar Galijatović Ilhana (13 obrana), Breščić Nejra, Dervišević Nedžmina, Hadžiasimbegović Almina (1), Skršo Arnela (2), Mustagrudić Selma(2), Dervišbegović Amna (3), Skršo Anesa (6), Dračo Lejla (1), Buković Senida, Milardović Nikolina.

U narednom XVII. kolu ekipa ŽRK „ Travik „ gostuje kod  ekipe ŽRK „Neretva„ iz Jablanice.