TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj

TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

RADNIK NA STROJU U PROIZVODNOM POGONU

Broj izvršitelja: 10

Uvjeti za obavljanje radnog mjesta:

  • Srednja stručna sprema (SSS) , prednost imaju elektrotehnički i strojarski smjer
  • poželjno radno iskustvo najmanje godinu dana na istim ili sličnim poslovima
  • timski rad
  • produktivnost
  • motiviranost za rad i fleksibilnost

Opis poslova:

  • rad u proizvodnom pogonu na jednoj od proizvodnih linija
  • prima radne zadatke od poslovođe ili voditelja pogona te uspostavlja proces rada s radnim zadacima
  • vodi računa o smanjenju otpada
  • brine o čistoći, urednosti proizvodnog procesa

Radno mjesto zahtjeva rad u tri smjene.

*osiguran je smještaj u Širokom Brijegu

Sve dodatne informacije vezane za natječaj možete dobiti na tel. br: 387 63 045 358

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom uvjeta mogu dostaviti na e-mail: info@ttcables.com ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”):

TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren do 16.12.2019.