Seniorke OK Viteza nastavljaju uz dobre rezultate

Seniorke odbojkaškog kluba Vitez odigralesu utakmicu šestog kola u SUPERLIGI FBiH za žene-sjever, protiv OK „BOSNA“ iz Kalesije i kao gosti pobijedili sa 2:3 u setovima. Utakmicu su domaće igračice dobro otvorile i iskoristile veliki broj pogrešaka odbojkašica OK Vitez te tako dobili prvi i drugi set. Nakon toga OK Vitez odigrali su potpuno otvoreno i vrlo napadački što je rezultiralo izjednačenjem 2:2 u setovima. U peti, odlučujući set, OK Vitez ušao je sa psihloškom prednošću i poveli sa visokih 8:2 koje nisu pustili do kraja, te tako zasluženo i pobijedili.

Sljedeću utakmicu seniorke igraju 27. 11. kao domaćini protiv OK „SMEČ“ iz Lukavca u 13 sati.

Ujedno su odigrali i sedmo kolo Omladinske odbojkaške lige KSB/SBK, protiv OK „NAŠA ŠKOLA SPORTA“ iz Kaknja i kao domaćini slavili sa 2:0 u setovima.

Sljedeću utakmicu omladinke  OK Vitez igraju 26. 11. kao gosti  protiv OK „VICTORY“ iz Novog Travnika.