Seniorke OK “Vitez” poražene na gostovanju kod OK „Maglaj”

Seniorke OK “Vitez” iz Viteza, u utakmici petog kola, u SUPERLIGI FBiH za žene-sjever, na gostovanju kod OK „MAGLAJ“ iz Maglaja, izgubile su s 3:2 u setovima. Utakmicu su domaće igračice dobro otvorile, ali su Vitežanke ipak dobile prvi set, a zatim su se smjenjivale u dobivenim setovima, da bi peti, odlučujući set, Vitežanke odigrale s puno pogrešaka i tako otvorile put za pobjedu domaćinima, kojima treba čestitati na borbenosti i požrtvovnosti.

Sljedeću utakmicu naše seniorke igraju narednog vikenda kao gošće protiv OK „BOSNA“ iz Kalesije.

Ujedno, viteške odbojkašice odigrale su i utakmicu šestog kola Omladinske odbojkaške lige KSB, protiv OK „AS“ iz Donjeg Vakufa, i kao gošće slavile s 2:0 u svim kategorijama (juniorke, kadetkinje i pionirke).

Sljedeću utakmicu naše omladinke igraju narednog vikenda (19./20. 11.) kao domaćini  protiv OK „NAŠA ŠKOLA SPORTA“ iz Kaknja.