RK Vitez fantastičnom igrom slavio u Čitluku

Rukometaši Viteza slavili su svoju treću ovosezonsku pobjedu u utakmici protiv HRK Međugorje u Čitluku.

U odličnoj utakmici viđeno je mnogo lijepih poteza i atraktivnih golova. Na otvaranju utakmice bolji su bili domaćini, koji su  konstantno držali prednost od dva gola. Međutim u 20. minuti Vitežani izjednačuju, te dolaze u prvo vodstvo . Do kraja poluvremena gosti iz Viteza  povećali su svoju  prednost, te je na odmoru rezultat glasio 14:8.

U drugo poluvrijeme bolje ulaze naši momci, te na krilima fantastičnog Livančića povećavaju prednost, koja je u jednom momentu iznosila čak jedanaest  golova razlike. Do kraja utakmice trener Blaž je u igru uveo i mlađe igrače, a utakmica je dobivena prvenstveno zahvaljujući odličnoj obrani, ali i veoma smirenom, promišljenom i organiziranom napadu.

Igrač utakmice sasvim zasluženo bio je Franjo Livančić sa postignutih nevjerojatnih 15 pogodaka. U narednom, posljednjem ovosezonskom kolu, Vitežani dočekuju na svom parketu Slogu iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja.