Sport

OK “Vitez” poražen u Bihaću od istoimene ekipe rezultatom 3:1 u setovima

Odbojkašice OK “Vitez” jučer su odigrale utakmicu šestog kola Superlige FBiH za žene u sezoni 2018./2019. protiv ekipe ŽOK „Bihać“ iz Bihaća i kao gošće izgubile rezultatom 3:1 u setovima. U utakmici, u koju su domaće igračice ušle vrlo agresivno i napadački, prvi set su dobile bez puno problema.

U drugom setu Vitežanke su imale prednost od 4 poena na samom kraju seta, ali nije bilo dovoljno snage da set završe u svoju korist. Treći set su dobile bez problema, a u četvrtom su vodile do sredine seta, kada su domaće pojačale tempo i završile i set i utakmicu u svoju korist.

Kako kažu u OK “Vitez”, ostaje im žal za propuštenim prilikama i mogućnošću da ostvare pobjedu koja im je jako trebala, jer su ovako izgubile mogućnost borbe za vrh ljestvice.

Sljedeću utakmicu naše seniorke igraju kao domaćini 25. 11. 2018. god., u 15,00 sati, u dvorani Srednje škole, protiv ekipe ŽOK „Orašje“ iz Orašja.