Sport

Odbojkašice Viteza slavile i u Sarajevu

U Prvoj federalnoj ligi za žene odbojkaški klub Vitez odigrao je utakmicu drugog kola protiv OK “SA Volley” iz Sarajeva te kao gosti slavili sa 0:3 u setovima.U prvom setu su domaće igračice pružile priličan otpor, ali nakon toga smo potpuno preuzeli kontrolu utakmice i preostala dva seta odigrali na visokom nivou ne dozvolivši bilo kakvo iznenađenje, potvrdili su iz OK Vitez.

Sljedeća utakmica igra se 17. listopada u Vitezu a u goste im stiže ŽOK “Alipašino polje” iz Sarajeva, početak utakmice je u 13:00 sati.

Ujedno se odigralo i prvo kolo Omladinske odbojkaške lige KSB/SBK, protiv OK “SLOGA” iz Gornjeg Vakufa – Uskoplja i kao domaćini Vitežanke su slavile sa 2:0 u svim kategorijama (juniorke, kadetkinje i pionirke).

Sljedeća utakmica mlađih odbojkašica igra se 18. listopada gdje gostuju u Novom Travniku protiv ekipe OK “Victory”.

Ovim putem se zahvaljujemo svima koji su došli i navijali za nas i tako nas vodili u pobjede poručuju iz kluba a mi svakako pozivamo sve ljubitelje sporta da dođu podržati mlade odbojkašice Viteza već na sljedećoj utakmici.