Sport

Novi uspjesi viteških odbojkašica

Odbojkašice OK „Vitez“ odigrale su treće kolo u Super ligi F BiH za žene, protiv OK „Mostar“ iz Mostara, kao domaćini i pobijedili s 3:2 u setovima (25:27, 25:13, 27:25, 22:25 i 15:13).

U vrlo napetoj i dinamičnoj utakmici gošće su povele prvi set, da bi se Vitežanke vratile u drugom i trećem, nakon čega slijedi ponovno izjednačenje. U petom setu naše su igračice pribranijom igrom donijele novu, ali ništa manje važnu pobjedu i 2 nova boda na prvenstvenoj ljestvici. Sljedeća utakmica je u okviru 4. kola, a naše igračice gostuju kod OK „Gradina-Herceg“ u Srebreniku, 27. listopada 2012. godine. Omladinske selekcije (djevojčice, kadetkinje i juniorke) su odigrale svoju prvu utakmicu, kao domaćini, u sezoni 2012./2013. u okviru Lige Županije Središnja Bosna, protiv OK „As“ iz Donjeg Vakufa i zabilježile pobjede u sve tri kategorije s uvjerljivih 2:0 po setovima u svim utakmicama. Sljedeću utakmicu naše omladinske selekcije igraju sljedeći vikend u gostima kod OK „Busovača“ iz Busovače.