NK Kiseljak pobjednik nogometnog Kupa KSB (FOTO)

Na stadionu u Busovači odigrano je finale nogometnog Kupa KSB između ekipa NK Kiseljak i NK Romari.

Pobjednici nogometnog Kupa KSB su nogometaši Kiseljaka, koji su rezultatom 2:1 svladali Romari.

Kiseljak je u ranoj fazi poveo zgoditkom Vlatka Bošnjaka, a Romari izjednačuje na 1:1 golom mladog Barnjaka, za konačan rezultat prvog poluvremena.

Kiseljačani bolje otvaraju drugo poluvrijeme i golom Groše dolaze do vodstva od 2:1

Kiseljak – Romari 2:1

Kiseljak: Bencun, Šimunić, Vrbić, Tomić, Mišković, Antić, Medić, Antić M., Bošnjak, Fejzić, Gahija,  Hodžić, Duno, Grošo, Tomić, Meša

Trener : Spomenko Bošnjak

Romari: Petak, Šantić, Lovrinović, Garić, Kupreškić, Marijanović, Lujanović, Barnjak, Krišto, Grbavac, Rajković, Križanović, Vujica, Baškarad, Kovač,

Trener: Željko Topić