Sport

KOŠARKA: Rezultati I. kola Lige mladih KSB

Košarkaški savez kantona Središnja Bosna objavio je rezultate I. kola Lige mladih KSB.

OKK Vitez – KK Promo
-Pionirke: 44:30
-Kadetkinje: 82:26
-Juniori: 41:84
-Kadeti: 36:69

ŠK Never Stop – KK Vodopad
-Predpioniri: 63:33
-Pioniri: 78:48
-Juniori: 105:43

KK Sloga – KK Kiseljak
-Juniori: 00:20

KK Novi Travnik – KK Iskra
-Predpioniri: 54:11
-Pioniri: 53:78
-Juniori: 81:77

Raspored drugog kola Lige mladih KKS KSB

II. KOLO24/25. LISTOPAD 2020.
ISKRA BugojnoSLOBODAN
BERSELLUM TurbeNOVI TRAVNIK
BUSOVAČASTAR Fojnica
KISELJAKPRVI KOŠ Vitez
VODOPAD JajceSLOGA Gornji Vakuf/Uskoplje
PROMO Donji VakufNEVER STOP Donji Vakuf
TRAVNIKOKK VITEZ
  1. TABELA PREDPIONIRI (muški)
EKIPABrojkolaPobjedaPorazaDati koševi Primljeni 
koševi
BodovaKoš
razlika
01.NOVI TRAVNIK11054112+43
02.NEVER STOP Donji Vakuf11063332+30
03.VODOPAD Jajce10133631-30
04ISKRA Bugojno10111541-43
05.BERSELLUM Turbe(-1)
06.STAR Fojnica(-1)
07.PROMO DONJI VAKUF
  1. TABELA PIONIRI (muški)
EKIPABrojkolaPobjedaPorazaDati koševi Primljeni
 koševi
BodovaKoš
razlika
01.NEVER STOP Donji Vakuf11078482+30
02.ISKRA Bugojno11078532+25
03.NOVI TRAVNIK10153781-25
04.VODOPAD Jajce10148781-30
05.STAR Fojnica(-1)
06.BERSELLUM Turbe(-1)
07.PRVI KOŠ Vitez
08.TRAVNIK
09.PROMO DONJI VAKUF
10.KISELJAK
  1. TABELA KADETI (muški)
EKIPABrojkolaPobjedaPorazaDati koševi Primljeni 
koševi
BodovaKoš
razlika
01.PROMO Donji Vakuf11069362+33
02.OKK VITEZ10136691-33
03.ISKRA Bugojno
04.PRVI KOŠ Vitez
05.NEVER STOP Donji Vakuf
06.STAR Fojnica
07.TRAVNIK
  1. TABELA JUNIORI (muški)
EKIPABrojkolaPobjedaPorazaDati koševi Primljeni 
koševi
BodovaKoš
razlika
01.VODOPAD Jajce110105432+62
02.PROMO Donji Vakuf11084412+43
03.KISELJAK11020002+20
04.NOVI TRAVNIK11081772+4
05.ISKRA Bugojno10177811-4
06.SLOGA Gornji Vakuf/Uskoplje10100200(-1)-20
07.OKK VITEZ10141841-43
08.NEVER STOP Donji Vakuf101431051-62
09.PRVI KOŠ Vitez
10.BERSELLUM Turbe
  1. PIONIRKE (ženski)
EKIPABrojkolaPobjedaPorazaDati koševi Primljeni
 koševi
BodovaKoš
razlika
01.OKK VITEZ11044302+14
02.PROMO Donji Vakuf10130441-14
03.ISKRA Bugojno
04.BERSELLUM Turbe
05.PRVI KOŠ Vitez
06.TRAVNIK
  1. KADETKINJE (ženski)
EKIPABrojkolaPobjedaPorazaDati koševi Primljeni 
koševi
BodovaKoš
razlika
01.OKK VITEZ11088262+62
02.PROMO Donji Vakuf10126881-62
03.STAR Fojnica(-1)
04.BERSELLUM Turbe(-1)
05.BUSOVAČA
06.TRAVNIK 
  1. JUNIORKE (ženski)
EKIPABrojkolaPobjedaPorazaDati koševi Primljeni
 koševi
BodovaKoš
razlika
01.BERSELLUM Turbe(-1)
02.STAR Fojnica(-1)
03.PROMO Donji Vakuf
Previous ArticleNext Article

Send this to a friend