Kadeti i juniori NK Romari svladali Čelik

U nedjelju je počela nova sezona Omladinske lige BiH Grupa 2 za kadete i juniore, a u prvom kolu Romari je dočekao NK Čelik.

U prvoj utakmici kadeti Romarija su bili bolji od svojih vršnjaka iz Zenice rezultatom 3:1.
Prvi su u vodstvo došli gosti u 15. minuti preko Kubata. Zatim su dečki iz Viteza stvorili nekoliko prilika, od kojih je najbliži pogotku bio Đido, ali se ispriječila prečka. Ipak, na odmor se odlazi rezultatom 1:1, zabija Marković u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.
U drugom dijelu domaći su nastavili napadati i stvarati prilike. Do preokreta dolazi u 66. minuti, kada Petrušić postiže eurogol. Do kraja susreta u strijelce se upisuje i Ramić za konačnih 3:1.

I juniori Romarija su imali težak zadatak. Igrali su protiv prošlogodišnjeg osvajača grupe, te ekipe koja je bila korak od ulaska u juniorsku Premijer ligu.
Motiva dečkima iz Romarija nije nedostajalo i odigrali su zaista fenomenalno. Početnih pola sata proteklo je u igri uglavnom bez nekih prilika s obje strane. Do vodstva dolazi Romari nespretnom reakcijom Užičanina u 40. munuti, koji šalje loptu u svoju mrežu. Na početku drugog dijela nogometaši Romarija ubacuju u brzinu više, te preko Pušića stvaraju velike probleme obrani Čelika.
Drugi gol za momčad Romarija djelo je odličnog Omanovića. Treći pogodak, s gotovo polovice igrališta, postiže rezervista Zec.