Jučer u Vitezu odigrana završnica rukometne sezone KSB

Rukometna  akademija Vitez jučer je bila domaćin završnice rukometne sezone Omladinskog prvenstva mladih KSB, natjecanje koje je održano u sportskoj dvorani u Vitezu.

U četiri omladinske kategorije nastupila je većina klubova sa područja KSB, a igralo se ukupno šest utakmica.

Selekcija 2004: Prvo mjesto osvojio je RK Donji Vakuf, drugo mjesto RK Jajce i treće mjesto RK Nova Bila .

Selekcija 2002 : Prvo mjesto zauzela je Rukometna akademija Vitez, drugo mjesto MRK Sloga i treće mjesto RK Donji Vakuf.

Selekcija 2000: Prvo mjesto osvojio je MRK Sloga, drugo mjesto RA Vitez i treće mjesto RK Kiseljak.

Vrijedi spomenuti da je selekcija 2006 god. RA Vitez osvojila zlato .

Ugodno sportsko druženje uljepšali su i prijatelji te članovi Udruge Betanija Vitez gdje su uz pomoć predsjednika Rukometnog Saveza KSB Roberta Alibegovića, dopredsjednika RS KSB Nikole Čato te Marije Grabovac pomoćnice općinskog načelnika za društvene djelatnosti najboljima uručili zaslužene medalje i pehare .

Nakon velike završnice trener Nikola Čato naglašava kako je rukomet sport koji ima itekakvu tradiciju na ovim prostorima, te da je pun parket nove generacije rukometaša dokaz da ćemo i u budućnosti gledati kvalitetne utakmice. „Talenta itekako imamo, na nama trenerima je da radimo s njima i razvijamo ga, kako bi u budućnosti gledali kvalitetan rukomet“, rekao je Čato.