Još jedan uspješan vikend za KK Mladost Vitez

U subotu , 17.06.2024. godine u Bugojunu  je održan tradicionalni karate turnir pod nazivom “26.BUGOJNO OPEN – Ajvatovica kup”  koji je okupio  632 takmičara iz 68 klubova i 4 države.

Takmičari karate kluba “Mladost” Vitez osvojili su  7 medalja i to 3 zlatne  , 3 srebrene i 1 bronzanu medalju.

Zlatne medalje u kategoriji borbe osvojili su Hidić Husein, Akeljić Hamza i Mujkić Sajra, srebrene medalje su osvojili Mahmutović Salih i Trako Ema u kategoriji kate te Hidić Nasiha u kategoriji borbi dok  je bronzanu medalju osvojio Adilović Hamza također  u kategoriji borbi.

Šef stručnog štaba karate kluba “Mladost“ Vitez, Aldin Adilović,  zadovoljan je postignutim rezultatima na turniru na kojem  je klub predstavljala mlađa takmičarska ekipa.