Sport

Ena Rajković zlatna u Ivanić gradu

Proteklog vikenda u Ivanić gradu održan je  Međunarodni karate turnir  ”Kup Mladosti 2019 ”   na kojem je nastupilo 565 natjecatelja iz 61 kluba  iz Slovačke, Slovenije, BiH i Hrvatske među kojima i 6  mladih natjecatelja  iz Karate kluba ”Vitez” Vitez koji su osvojili 2 medalje (1 zlatnu  i 1 brončanu).

Zlatnu medalju osvojila je najmlađa natjecateljka ovog kluba izvrsna Ena Rajković u kategoriji kate mlađe učenice  8-9 godina ostvarivši četiri pobjede, dok je brončanu medalju osvojio Domagoj Miličević  u kategoriji kate učenici 10-11 godina.

Blizu medalji bila je i Erika Grabovac koja je nakon poraza u polufinalu nesretno poražena u meću za brončanu medalju.

Ostali natjecatelji Damir Lekić i Lara Jurčević poraženi su u prvom, a Domagoj Vuk u drugom kolu.