Ecos Romari pobjednik Garden City Streetball 2020. u Konjicu; Željko Palavra najbolji tricaš

Proteklog vikenda na terenima Garden City Hotel & Resort Konjic odigran je Streetball turnir.

Bio je to prvi 3×3 turnir organiziran u Konjicu. Turnir je sasvim zasluženo osvojila ekipa Ecos Romari iz Viteza, predvođena sjajnim Željkom Palavrom, zasigurno najboljim 3×3 igračem u BiH.

Ecos Romari, ljubiteljima ovog mladog i sve popularnijeg sporta poznat po nastupima na FIBA 3×3 World tour Masters turnirima, u finalu je svladao ekipu R Sport Centar rezultatom 18:16.

Na turniru je sudjelovalo 12 ekipa, a publika je imala priliku uživati u sjajnim utakmicama, predivnim potezima i sportskom natjecanju.

Ecos Romari – R Sport Centar 18-16

U okviru turnira održano je natjecanje u šutiranju za tri poena, a najuspješniji je bio Željko Palavra iz ekipe Ecos Romari.

Natjecanje u zakucavanju suvereno je osvojio Aldin Đelmo iz ekipe Babić d.o.o.

“Ovim putem koristimo priliku da zahvalimo svim ekipama i posjetiteljima što su svojim dolaskom uveličali događaj, te što su se korektno pridržavali propisanih epidemioloških mjera. Također, zahvaljujemo našem domaćinu Garden City Hotel & Resort koji se pobrinuo da turnir bude održan na najvišoj mogućoj razini. Nadamo se da ćete i naredne godine biti s nama, tada, nadamo se, u još većem broju i bez ograničenja broja posjetitelja”, poručili su organizatori.