Sport

Dora Ćosić i Adnan Hurem najbolji sportaši općine Vitez

U organizaciji Sportskog saveza općine Vitez održana je manifestacija proglašenja najuspješnijih sportaša općine Vitez za 2018. godinu.

Sportski savez čini više od 20 klubova, čiji su članovi u prošloj godini ostvarili vrhunske rezultate na brojnim natjecanjima, među kojima su i Prvenstva BIH i Balkanska prvenstva.

Prema ocjeni stručnog žirija, ovo su najuspješniji po kategorijama:

  • najuspješniji sportaš – Adnan Hurem KK Mladost Vitez
  • najuspješnija sportašica – Dora Ćosić STK CM Vitez
  • najuspješniji sportašu kategoriji ekipnih sportova- Amar Haskić FK Vitez
  • najuspješnija sportašica u kategoriji ekipnih sportova- Barbara Bonić OK Vitez
  • najuspješniji sportaš u kategoriji juniora u pojedinačnim sportovima- Munib Dedović KK Mladost Vitez
  • najuspješniji sportaš u kategoriji juniora u ekipnim sportovima- Filip Jelović NK Vitez
  • najuspješnija sportašica u kategoriji juniorki u pojedinačnim sportovima – Tamara Maros Judo klub Vitez
  • najuspješnija sportašica u kategoriji juniorki u ekipnim sportovima – Ana Filipović ŽRK Vitez
  • najuspješniji sportaš u kategoriji kadeta u pojedinačnim sportovima – David Čečura Judo klub Vitez
  • najuspješniji sportaš u kategoriji kadeta u ekipnim sportovima – Matija Stipinović NK Vitez
  • najuspješnija sportašica u kategoriji kadetkinja u pojedinačnim sportovima – Neđmina Varupa KK Mladost Vitez
  • najuspješnija sportašica u kategoriji kadetkinja u ekipnim sportovima – Leona Blaž ŽRK Vitez
  • najuspješniji sportaš u kategoriji sportaša s tjelesnim oštećenjem – Hariz Grabus OKI Vitez
  • najuspješnija sportašica u kategoriji sportaša s posebnim potrebama – Alma Ramić  STK Vitez
  • najuspješniji trener u pojedinačnim sportovima – Hajrija Tuco KK Mladost Vitez
  • najuspješniji trener u ekipnim sportovima – Ivan Bobaš STK CM Vitez
  • najuspješnija ekipa u muškoj konkurenciji – Motocross Klub Vitez
  • najuspješnija ekipa u ženskoj konkurenciji – OK VITEZ
  • najuspješnija juniorska ekipa u muškoj konkurenciji – NK Vitez
  • najuspješnija juniorska ekipa u ženskoj konkurenciji – STK Vitez
  • najuspješnija kadetska ekipa u muškoj konkurenciji – NK Vitez
  • najuspješnija kadetska ekipa u ženskoj konkurenciji – STK CM Vitez
  • najuspješnija ekipa u kategoriji sportaša s tjelesnim oštećenjem – OKI Vitez


Prigodno su nagrađeni i perspektivni sportaši:

Enis Mehić KK Mladost Vitez

Darko Čečura Judo klub Vitez

Mahira Dajić KK Mladost Vitez i

Kanita Trako STK Vitez

Za ostvarenje vrhunskog rezultata, promociju sporta i Općine Vitez nagrađeni su:

  • z

– ECOS ROMARI 3X3

– RAGBI LIGA KLUB FIS – VITEZ

-Nedim Varupa KK Mladost Vitez

– BICIKLISTIČKI KLUB VITEZ

-Nenad Rajić HPD “Vitez” i

-Roberto Soldić.

(Radio Vitez)

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend