Lokalne vijesti, Sport

David Čečura, Ivan Bobaš i Elma Tuco najuspješniji sportaši Viteza!

U organizaciji Sportskog saveza i pod pokroviteljstvom Općine Vitez, sinoć je održan Izbor najuspješnijih sportaša Viteza za 2020. godinu.

Iako je koronavirus utjecao i na treninge, ali i na sportska natjecanja, Ocjenjivačkom sudu nije bilo lako donijeti odluke o najboljima. Ivan Frljić, predsjednik Suda i član Upravnog odbora Sportskog saveza općine Vitez….

Prema ostvarenim rezultatima i odluci petočlanog Ocjenjivačkog suda, najuspješnijim sportašem proglašen je David Čečura, član Judo kluba “Vitez”.

David CECURA / IJF.org

Najuspješnija sportašica nije proglašena, jer nije bilo pristiglih nominacija.  

Najuspješniji sportaši u kategoriji ekipnih sportova su Ivan Bobaš, član STK CM, i Elma Tuco iz Karate kluba Mladost.

Najuspješnija ekipa i u muškoj i u ženskoj konkurenciji je STK CM

Najuspješniji junior u pojedinačnim sportovima je Darko Čečura (JK Vitez), a u ekipnim Saša Petrović (NK Vitez).

Najuspješnija juniorka u pojedinačnim sportovima je Justina Livančić (JK Vitez), a u ekipnim Tanja Ružić (OK Vitez).

Najuspješnije juniorske ekipe su NK Vitez i STK Vitez.

Najbolji kadeti su Nenad Ramljak (JK Vitez) – pojedinačni sportovi i Boris Baškarad (NK Romari) – ekipni sportovi.

Međi kadetkinjama, najuspješnija je Tea Pavlović (KK Mladost) – pojedinačni sportovi i Ajna Zlotrg (STK Vitez) – ekipni sportovi.

Najuspješnije kadetske ekipe su NK Romari i STK Vitez.

Najuspješniji pioniri u pojedinačnim sportovima su Ema Bešić (KK Mladost) i njen klupski kolega Belmin Spahić, a u ekipnim sportovima Petra Garić (OK Vitez) i Marko Krišto (NK Vitez).

Najsupješnije pionirske ekipe u ženskoj I muškoj konkurenciji su OK Vitez i NK Vitez.

Najperspektivnijim sportašima su proglašeni Ivo Čalić (JK Vitez) i Ana Mišković iz istog Kluba.

Najuspješnijim sportašem s tjelesnim oštećenjem proglašen je Laris Bešić (KK Mladost), a najsupješnijim veteranom Mirko Milošević (STK CM).

Proglašeni su i najuspješniji treneri. To su Adnan Hurem (KK Mladost) – pojedinačni sportovi i Ivan Bobaš (STK CM) – ekipni sportovi.

Na uspjeh Karate kluba Mladost, ali i na kompletan Izbor najuspješnijih sportaša osvrnuo se Aldin Adilović, šef stručnog stožera Mladosti i v.d. predsjednika Sportskog saveza općine Vitez…

Posebna priznanja za doprinos razvitku sporta dobili su Mirnesa Abdić (KK Ipon), Dora Ćosić (STK CM), Šaćir Spahić (KK Mladost), Stjepan Badrov (NK Vitez) i Željko Botić (NK Vitez).

(Radio Vitez)

Previous ArticleNext Article

Send this to a friend