Odličan uspjeh karataša „MLADOSTI“ iz Viteza

U subotu, 23.12.2017. godine u tehničkoj organizaciji karate kluba „Travnik “ u Travniku je održano četvrto kolo Kantonalne karate lige SBK/KSB. Na natjecanju je sudjelovalo 342 natjecatelja iz 12 klubova.
Karate klub „Mladost“ iz Viteza je nastupio sa 53 natjecatelja koji su osvojili 45 odličja i to : 17 zlatnih, 5 srebrnih i 23 bronzana, te sa 84 boda zauzeli visoku drugu poziciju.
Zlatne medalje su osvojili Eniz Dajić u kategoriji i kate i borbe, Ajdin Sivro, Ahmed Topoljak, Vedad Topoljak, Harun Haskić, Ajna Sivro,Mahira Dajić, Haris Sarajčić, Unejsa Haskić, Enis Mehić, Nedžmina Varupa u kategoriji kate i borbe, Adi Mehić u kategoriji kate i borbe, Ema Bešić i Edin Suljević.
Za najuspješnijeg natjecatelja na turniru proglašen je karataš viteškog kluba Adi Mehić
Šef stručnog stožera, Aldin Adilović, izrazio je zadovoljstvo postignutim rezultatima, te naglasio kako je ovo bio izuzetno uspješan kraj sezone kao i izuzetno uspješna godina sa osvojenim Balkanskim i Europskim medaljama te Svjetskom medaljom.