Naša mininogometna reprezentacija puno bolja bila u igri, u izvođenju penala Crna Gora imala više sreće

Mininogometna reprezentacija BiH sinoć  je u četvrtfinalu Evropskog mininogometnog prvenstva u Mađarskoj igrala protiv Crne Gore.

Nakon što je regularni tok utakmice završen bez golova, putnik u polufinale na megdan Hrvatskoj odlučen je izvođenjem penala, a to je Crna Gora. Reprezentacija BiH je bila mnogo bolja od Crne Gore, naši nogometaši su imali veliki broj prilika, a dva puta su pogodili stativu u prvom poluvremenu.

Drugo poluvrijeme je bilo nešto siromašnije kada je riječ o prilikama, no, naš državni tim je bio dominantniji. Ipak, utakmica je završena bez golova, pa se pristupilo izvođenju penala.U udarcima s bijele tačke uspješniji su bili reprezentativci Crne Gore, a konačan rezultat je bio 3:2.

U polufinalu Evropskog prvenstva protivnik Crnoj Gori će biti Hrvatska.